ENDODONTIJA NAUDOJANT MIKROSKOPĄ

Endodontija – viena iš sudėtingiausių ir atsakingiausių odontologijos krypčių, nes būtent endodontinio gydymo kokybė nulemia tolesnį danties likimą. Endodontinis gydymas atliekamas, kai danties pulpa dėl įvairių priežasčių infekuojasi ir joje prasideda uždegimas. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Tam tikslui šaknies kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas.

Mūsų klinikoje dirbančių gydytojų endodontologų sėkmingus gydymo rezultatus lemia atsakingas, kruopštus ir nuoseklus darbas, naudojant naujausias technologijas ir medžiagas. Danties kanalų gydymas ar pergydymas  atliekamas naudojant mikroskopą ir endodontijai skirtus aparatus (šaknų kanalų sistemos gydymas naudojant endodontinį antgalį).  Endodontiniam gydymui plačiai naudojamas apex lokatorius – tai prietaisas, leidžiantis matyti instrumento padėtį danties kanale. Dantų šaknų kanalų plombavimas karšta gutaperča atliekamas Calamus dual sistema. Ši metodika pranašesnė tuo, jog plombavimo medžiaga užpildo ne tik pagrindinį kanalą, bet ir šoninius jo atsišakojimus. Tokiu būdu kanalai užplombuojami itin kokybiškai ir saugiai.

Turime GERĄ NAUJIENĄ!
Odontologija „Jonathan” džiaugiasi galėdama pranešti, kad klinikoje atsirado naujas ir aukštųjų technologijų mikroskopas EXTARO 300 iš ZEISS kompanijos. Tai yra kokybinis šuolis diagnostikoje ir gydyme!

 

 

Ką tai reiškia jums, mūsų klientams:
✔️ tikslesnis karieso aptikimas: EXTARO 300 su jo fluorescencine apšvietimu leidžia mums matyti net menkiausius pokyčius dantuose, užtikrinant laiku atliktą gydymą;
✔️ mažesnė komplikacijų rizika: dėl aukšto mikroskopo tikslumo, mes galime labai švelniai elgtis su dantimis, išsaugodami kuo daugiau sveikos audinio;
✔️ patogesnis gydymas: EXTARO 300 leidžia mums dirbti greitai ir efektyviai, trumpinant jūsų buvimo kėdėje laiką;
✔️ interaktyvus bendravimas su ZEISS Connect pagalba: mes galime rodyti jums vaizdus prieš ir po gydymo tiesiai ekrane, tai daro procesą suprantamesnį;
✔️ ergonomiškumas: mikroskopą galima valdyti vienu pirštu, tai užtikrina sklandų ir pertraukiamą gydytojo darbą;
✔️ individualus požiūris: EXTARO 300 reguliuojamas pagal kiekvieną pacientą, užtikrinant maksimalų komfortą ir tikslumą procedūros metu.
Mes džiaugiamės galėdami užtikrinti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę.
Jums reikia tyrimo ar gydymo? Užsiregistruokite konsultacijai odontologijoje „Jonathan”. Tegul šiuolaikinės technologijos dirba jums!

 
 
 
 

Pagrindiniai specialistai:

Siarhei Barannikau