Endodontija

Endodontija – viena iš sudėtingiausių ir atsakingiausių odontologijos krypčių, nes būtent endodontinio gydymo kokybė nulemia tolesnį danties likimą. Endodontinis gydymas atliekamas, kai danties pulpa dėl įvairių priežasčių infekuojasi ir joje prasideda uždegimas. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Tam tikslui šaknies kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas.

Mūsų klinikoje dirbančios gydytojos endodontologės sėkmingus gydymo rezultatus lemia atsakingas, kruopštus ir nuoseklus darbas naudojant naujausias technologijas ir medžiagas. Danties kanalų gydymas ar pergydymas  atliekamas naudojant mikroskopą, kuris padeda matyti daug kartų padidintą ir gerai apšviestą vaizdą. Tai smarkiai sumažina nesėkmių tikimybę. Dantų šaknų kanalų plombavimas karšta gutaperča atliekamas Calamus dual sistema. Metodika pranašesnė tuo, jog plombinė medžiaga užpildo ne tik pagrindinį kanalą, bet ir šoninius jo atsišakojimus. Tokiu būdu kanalai užplombuojami itin kokybiškai ir saugiai.

Teikiamos paslaugos:

  • pirmoji pagalba;
  • pirminis danties šaknų kanalų gydymas;
  • kanalų pergydymas;
  • endodontinio gydymo komplikacijų gydymas( šaknies rezorbcijos, perforacijos);
  • sudėtingų, lenktų, kalcifikuotų kanalų gydymas;
  • svetimkūnių iš kanalų pašalinimas;
  • dantų šaknų, turinčių nesusiformavusias viršūnes, gydymas;

Tik kokybiškas šaknų kanalų gydymas užtikrina sėkmingą pažeisto danties atstatymą. Mūsų klinikos gydytojai rekomenduoja endodontiškai gydytus dantis stebėti ir atvykti reguliariai profilaktiškai pasitikrinti, atlikti rentgeno nuotraukas bent kartą per metus.

Pagrindiniai specialistai:

Siarhei Barannikau