DANTŲ PROTEZAVIMAS

Praradus vos vieną dantį, gali sutrikti kramtymo procesai, kalba, kilti estetinių problemų. Praradus vieną ar kelis dantis, šalia esantys dantys ir kito žandikaulio dantys persislenka, užpildydami susidariusį tarpą. Toks persislinkimas gali daryti neigiamą poveikį žandikaulio smilkinio sąnariui, blogina kramtymo efektyvumą, jis gali netgi paveikti veido proporcijas. Dantų paslankumas smarkiai apkrauna sąnarius, todėl žmogus jaučia skausmą ar kitus neigiamus reiškinius. Tai nutinka ne iškart, o pamažu, todėl žmogus proceso dažnai nė nepastebi. Dažnai į odontologą žmonės kreipiasi tik tada, kai liga būna smarkiai pažengusi. Tuomet žmogui padėti yra žymiai sunkiau, nes dantys būna gerokai persistūmę, todėl reikia brangiai kainuojančių ir daug darbo reikalaujančių gydymo ir diagnostikos. Todėl geriau apsilankymo pas odontologą neatidėlioti ir į kliniką kreiptis kuo anksčiau, vos pajutus pirmuosius ligos simptomus. Būtina nedelsiant kreiptis į profesionalų odontologą, kuris įvertins problemos mastą, jai spręsti reikalingas išlaidas ir laiką. Garantuojame individualų požiūrį į kiekvieną klinikos klientą.

Neišimami dantų protezai:

  • bemetalės keramikos dantų vainikėliai ir keramikos laminatės;
  • metalo keramikos vainikėliai ir tiltiniai protezai (gaminami cirkonio oksido pagrindu, tvirtinami ant savų dantų ar implantų; tai pat gaminame cirkonio oksido bei kobalto ir chromo lydinio įklotus).

Išimami dantų protezai:

  • biugeliniai protezai (gaminami iš itin patvarios lanksčios plastmasės);
  • plokšteliniai protezai.

Kiekvienam pacientui siūlome protezavimą už prieinamą kainą. Garantuojame aukštą gydymo ir protezavimo kokybę. Puikių rezultatų galime pasiekti dėl kvalifikuoto personalo, kokybiškų medžiagų ir šiuolaikiškos įrangos.

Pagrindiniai specialistai:

Andrei Tsupikau